KLUB CMT

Zastępcze Forum Car Mania'kow


#1 2009-07-24 13:26:37

kierzko

Administrator

7247393
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 14
Punktów :   
Moje Auto: BMW e39 528i

Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Koniec z samowolką, bez przesady panie prezesie ale za opłacenie serwera płacą użytkownicy i to oni głównie zbudowali to forum swoimi postami i swoim cennym czasem spędzonym na forum wiec tak dalej być nie może wnosimy o powołanie zarządu klubowego spowodowane twoim nieodpowiedzialnym zachowaniem widać jeszcze nie dorosłeś do prowadzenia tak rozrośniętego forum. nie możesz być dalej jedyną osobą odpowiedzialną za istnienie  naszego - podkreślam naszego forum ponieważ wyraźnie sobie z tym nie radzisz a na chęć  szczerej pomocy i dawanych ci wskazówek ze strony klubowiczów odwracasz się na pięcie mówiąc "racje ma ten kto ma władze"... Powołajmy do życia zarząd klubowy składający się z dwóch obecnych adminów, dwóch moderatorów (czynnych) i dwóch klubowiczów z każdego regionu (kołobrzeg/koszalin/trzebiatów z gryficami) i to on zadecyduje co dalej z bazą danych forum, która aktualnie jest w twoim posiadaniu ponieważ pokazałeś że Tobie dalej ufać nie możemy  i w każdej chwili jesteś wstanie zniszczyć ponad pół roczna nasza współprace.

moi kandydaci wchodzący w skład zarządu klubowego:
Kołobrzeg:
Piotrek - sensowne słowa krytyki i trzeźwo myślacy umysł zawsze się przyda...
ŁEDI - forumowy wujek, nic więcej chyba pisać nie musze
Trzebiatów:
Red_Man - na tyle na ile zdążyłem go poznać mogę powiedzieć że będzie podejmował słuszne niestronnicze decyzje.
Koszalin:
audiostereo
tomcio81

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3. sanddra (wolny obserwator)
4. golfik60
5. FIODOR
6. gimon

Druga sprawa: chcieliśmy bardzo Ci podziękować ze łaskawie raczyłeł ponownie uruchomić nasze drogie forum bez którego żyć już nie potrafimy(nie myliłeś się) jednakże mamy pytanie odnośnie serwera, doszły nas słuchy ze postanowiłeś skorzystać z darmowego hostingu i tu właśnie nasuwa się pytanie dlaczego - przecież pisałeś że masz spora nadwyżkę w klubowym budżecie a koszt serwera który sprosta naszym wymaganiom to około 8zl miesięcznie...

Offline

 

#2 2009-07-24 14:46:23

Marlen_a

Klubowicz

3661849
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 1
Punktów :   
Moje Auto: BMW e46 - 320i

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

kierzko napisał:

Koniec z samowolką, bez przesady panie prezesie ale za opłacenie serwera płacą użytkownicy i to oni głównie zbudowali to forum swoimi postami i swoim cennym czasem spędzonym na forum wiec tak dalej być nie może wnosimy o powołanie zarządu klubowego spowodowane twoim nieodpowiedzialnym zachowaniem widać jeszcze nie dorosłeś do prowadzenia tak rozrośniętego forum. nie możesz być dalej jedyną osobą odpowiedzialną za istnienie  naszego - podkreślam naszego forum ponieważ wyraźnie sobie z tym nie radzisz a na chęć  szczerej pomocy i dawanych ci wskazówek ze strony klubowiczów odwracasz się na pięcie mówiąc "racje ma ten kto ma władze"... Powołajmy do życia zarząd klubowy składający się z dwóch obecnych adminów, dwóch moderatorów (czynnych) i dwóch klubowiczów z każdego regionu (kołobrzeg/koszalin/trzebiatów z gryficami) i to on zadecyduje co dalej z bazą danych forum, która aktualnie jest w twoim posiadaniu ponieważ pokazałeś że Tobie dalej ufać nie możemy  i w każdej chwili jesteś wstanie zniszczyć ponad pół roczna nasza współprace.

moi kandydaci wchodzący w skład zarządu klubowego:
Kołobrzeg:
Piotrek - sensowne słowa krytyki i trzeźwo myślacy umysł zawsze się przyda...
ŁEDI - forumowy wujek, nic więcej chyba pisać nie musze
Trzebiatów:
Red_Man - na tyle na ile zdążyłem go poznać mogę powiedzieć że będzie podejmował słuszne niestronnicze decyzje.
Koszalin:
audiostereo
tomcio81

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3.

Druga sprawa: chcieliśmy bardzo Ci podziękować ze łaskawie raczyłeł ponownie uruchomić nasze drogie forum bez którego żyć już nie potrafimy(nie myliłeś się) jednakże mamy pytanie odnośnie serwera, doszły nas słuchy ze postanowiłeś skorzystać z darmowego hostingu i tu właśnie nasuwa się pytanie dlaczego - przecież pisałeś że masz spora nadwyżkę w klubowym budżecie a koszt serwera który sprosta naszym wymaganiom to około 8zl miesięcznie...


...zyj chwilä...nie patrz wstecz... ; )

Offline

 

#3 2009-07-24 14:47:11

sanddra

Administrator

Skąd: LOL
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3.sanddra (wolny obserwator)

Offline

 

#4 2009-07-24 15:38:14

gimon

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3.sanddra (wolny obserwator)
4.gimon

Offline

 

#5 2009-07-24 15:38:57

FIODOR

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3. sanddra (wolny obserwator)
4. FIODOR (powolny admin - ten techniczny)

Offline

 

#6 2009-07-24 15:39:40

golfik60

Kandydat

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 6
Punktów :   
Moje Auto: Golf MkIII

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Pod tym postem między innymi podpisują się:
1. kierzko
2. Marlen_a
3. sanddra (wolny obserwator)
4. golfik60
5. FIODOR
6. gimon

edit by: kierzko - ale jestem kozak moge edytowac

Offline

 

#7 2009-07-24 17:19:54

ponte999

Klubowicz

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Łedi Red_Man i Tomcio81 owszem ale co do innych to nie za bardzo audiostereo doslownie tylko spoty Koszalin nic wiecej w trakcie bycia w klubie a Piotrek owszem jakby to byl klub bmw bo wiedze ma duza na temat tej marki a inne samochody dla niego to nie auta z tego co widzialem a powinny to byc osoby obiektywne tak jak te ktore na poczatku napisalem

Offline

 

#8 2009-07-24 17:26:03

kierzko

Administrator

7247393
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 14
Punktów :   
Moje Auto: BMW e39 528i

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

ponte999 napisał:

Łedi Red_Man i Tomcio81 owszem ale co do innych to nie za bardzo audiostereo doslownie tylko spoty Koszalin nic wiecej w trakcie bycia w klubie a Piotrek owszem jakby to byl klub bmw bo wiedze ma duza na temat tej marki a inne samochody dla niego to nie auta z tego co widzialem a powinny to byc osoby obiektywne tak jak te ktore na poczatku napisalem

masz racje - dlatego zalozylem ten temat przed ponownym uruchomieniem starego forum zeby wszystko dopracowac, wiec wypowiadajcie sie... ;]

Offline

 

#9 2009-07-24 18:03:43

incub

Administrator

7039251
Call me!
Skąd: Szczecin/Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 10
Punktów :   
Moje Auto: Opel Calibra 2.0 16V

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Z KG proponuje Kierzka i Ledi'ego, Piotrka często nie ma z tego co się orientuję

Offline

 

#10 2009-07-24 18:11:18

kierzko

Administrator

7247393
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 14
Punktów :   
Moje Auto: BMW e39 528i

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

na mnie nigdy w zyciu sie nie zgodzi, poza tym nawet jak uruchomi juz forum to ja dalej mam zbanowane konto i oficjalnie klubowiczem nie jestem.

Offline

 

#11 2009-07-24 18:18:52

incub

Administrator

7039251
Call me!
Skąd: Szczecin/Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 10
Punktów :   
Moje Auto: Opel Calibra 2.0 16V

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

nie to nie wiem kto

Offline

 

#12 2009-07-24 21:41:15

LEDI

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

No wlasnie Piotrek pierw musi się pojawić

Offline

 

#13 2009-07-24 21:56:14

Piker

Klubowicz

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

Witam :] Rowniez jestem za :]

Offline

 

#14 2009-07-24 22:00:53

red_man

Klubowicz

868720
Skąd: ZGY
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 9
Punktów :   
Moje Auto: BMW e38 740:D

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

blahahaha ale administratorow:P

Offline

 

#15 2009-07-24 22:03:51

kierzko

Administrator

7247393
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 14
Punktów :   
Moje Auto: BMW e39 528i

Re: Powołanie do życia Zarządu klubowego...

to tylko chwilowe forum

Offline

 
Ze względu na zamknięcie forum http://forum.cmteam.pl przez admina [Marcina] czasowo mamy nadzieję że to forum poratuje miłośników pogawędek o driftingu, liftingu i ukochanych samochodach. Oby życie szybko wróciło do normalności.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonmt2.pun.pl www.dbrotsbykander.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl www.zmanager.pun.pl